Meniu
  • Biroja krēsli | FORMA
  • Biroja krēsli | FORMA

Biroja krēsli | FORMA

Kad graciozs dizains tiek apvienots ar jaunākajām tehnoloģijām, rezultāts nevar būt nekas cits kā ekskluzīvs krēsls – „Forma”. Šis ir revolucionārs, pēc ilgiem pētījumiem „Moving” kompānijas atrasts risinājums, kurš garantē krēsla mehānisma unikālumu. Tādu neatradīsiet nevienā citā krēslā: brīnišķīga kustību sinhronija starp sēžamo daļu un atzveltni garantē, ka, pat ilgi sēžot, netiks nogurdināts mugurkauls. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuriem nākas garas stundas pavadīt sēžot: turklāt kēsla forma koriģē ķermeņa stāvokli tā, lai tas vienmēr saglabātu pareizu stāvokli. Vēl vairāk – sēžot „Forma” arī kāju stāvoklis ir pareizs. „Forma” iemontētais mehānisms reaģē uz sēdošā svaru. Pateicoties slīdošajam mehānismam, iespējams mainīt arī krēsla augstumu pat līdz 6 cm, tā pielāgojot to savu kāju garumam. Ne velti šis krēsls ir nosaukts par „viedo” – tas pielāgojas sēdētāja ķermeņa formām.
„Forma” – tāpat kā visi „Moving” izstrādājumi – ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un atbilst šiem standartiem: ISO 14001, ISO 9001 un OHSAS 18001, kā arī saņēma „Catas Quality Award” balvu, bet tas nozīmē, ka šis izstrādājums tiek atzīts par ergonomisku, drošu un izturīgu.
Šis krēsla ražotājs – „Moving” – ir pirmais itāļu biroja krēslu ražotājs, kurš ir saņēmis prestižo „Catas Quality” apbalvojumu par krēslu ergonomiskumu, izturīgumu un drošumu. Tas ir iespaidīgs apbalvojums, kurš bieži vien ietekmē biroja interjeru veidojošo dizaineru izvēli, meklējot mēbeles.

Ražotājs: Moving
Katalogs: