Meniu

Darba zona

Ikvienā birojā ir personīgās telpas, kur darbinieki strādā pa vienam. Parasti uzņēmumā strādā vadošais, radošais un tehniskais personāls. Ikvienai no šīm darbinieku grupām tiek izvēlēti atšķirīgi produkti.

Uzņēmuma vadošais personāls – tā ir enerģiskā uzņēmuma daļa, no kuras ir atkarīga kompānijas labklājība. Tātad vadības personāla mēbelēm būtu jābūt saistītām ar progresu un inovācijām. Tajās tiek izmantoti moderni materiāli un novatori dizaina risinājumi.

Radošais personāls labāk jutīsies brīvākā vidē – tur, kur ir vairāk krāsu, kur interjers nav tik stingrs kā vadības personāla telpās. Pierādīts, ka, ieviešot interjerā sarkanas un zaļas krāsas, iespējams ievērojami mainīt darba rezultātus.

Tehniskais personāls parasti veic rutīnas darbus, tāpēc viņu darbavietās pietiks arī ar vienkāršākām mēbelēm. Ierīkojot darbavietas tam ir vērts atcerēties, ka vadītājam jābūt izceltam pārējo darbinieku vidū, tomēr ne pārvērtētam, bet tehnisko darbinieku darba ražīgums nemainīsies, pat, ja tiks daudz investēts viņiem paredzētajās mēbelēs.

Darba zonām piedāvājam - Mega, Paradigma, Y_System („Gurda“).