Meniu
Ražotāji | Gurda

 

o Darbības sākums – 1995. gads, Kauņa;
o Sabiedrība specializējas ergonomisku biroja mēbeļu veidošanā un ražošanā;
o Produkcijas pamata sortiments – dažādu sēriju biroja mēbeles, konferenču mēbeles, pieņemšanas telpas mēbeles, krēsli, atzveltnes krēsli, mīkstie soli.

Produkcija. „Gurda” vieni no pirmajiem Lietuvā sāka specializēties ergonomisku biroja mēbeļu ražošanā, sadarboties ar ergonomikas speciālistiem, mediķiem. Orientācija uz ergonomisku biroja mēbeļu ražošana – tas ir stratēģisks „Gurda” risinājums. Ergonomiskas biroja mēbeles, kas pirms vairākiem gadiem Lietuvā bija jaunums, pēdējā laikā kļūst aizvien populārākas. Šobrīd „Gurda” uzņēmējdarbības pamata daļu veido ergonomisku produktu veidošana un pārdošana.

Sasniegumi. Uzmanība pret klientiem, pieredzējuši speciālisti, radošums, ātra progresīvu tehnoloģiju un jaunu dizaina formu apgūšana – tās ir galvenās priekšrocības, kas palīdzēja „Gurda” gana īsā laikā kļūt par vienu no biroja mēbeļu ražotāju līderiem Lietuvā.

Radošums. Īpašu uzmanību „Gurda” velta sadarbībai ar Lietuvas un ārzemju dizaineriem – gan zināmiem, gan savu karjeru tikko uzsākušiem. Dodot jaunajiem dizaineriem iespēju strādāt kopā ar pieredzējušo „Gurda” komandu, gribam audzināt jaunos Lietuvas talantus, vairot radošo potenciālu. Šie „Gurda” soļi attaisnojas – „Gurda " produkcija izceļas ar oriģinālu dizainu, kā arī konstrukcija ir spējīga konkurēt ne tikai iekšējā, bet arī ārzemju tirgos. Par veiksmīgu sadarbību ar dizaineriem 2002. gadā notikušajā mēbeļu izstādē „Baldai 2002” „Gurda” saņēma diplomu. 2003. gadā par Lietuvas gada izstrādājumu tika nominēts ergonomiskais krēsls „Supra”. 2004. gadā biroja mēbeļu sistēma „Y_system” izstādē Lietuvā ieguva grand prix.

„Gurda” produkcija jau ir novērtēta gan valsts, gan starptautiskā līmenī. „Gurda” mēbeles atzīst klienti un tirgus eksperti.

Produkti: ATLANTA / BRAIN STORMCARISMA / CARISMA conf. / CLAUDIACOUPE / DREAM / DREAM conf. / GREENLAVE / Y_system / KOMFORT / KOMFORT conf. / LOGO / LOTUSMEGA / MERITIUM / NEO / NOON / NOVA / PARADIGMA / PERSONAPERSONETA / SEDNA / SHELL / SHELL conf. / SUPRA / TORUS / WAP / WAVE / WOW
Dizaineri: Jean Louis Iratzoki / Gediminas Juška / Nauris Kalinauskas / Simonas Slučka / Kęstutis Šerpenskas / Mindaugas Žilionis

www.gurda.lt