Meniu
  • CENTRUM
  • COFFICE
  • MONOLITE
  • OMNI

Mīkstās mēbeles

Mīkstās mēbeles no OFFI – labākā izvēle jūsu biroja pieņemšanas telpas vai atpūtas istabas ierīkošanai.

OFFI salonā mīkstās mēbeles ir tikai no slavenākajiem pasaules ražotājiem un dizaineriem. Pie mums atradīsiet mīkstās mēbeles jūsu biroja pieņemšanas telpai, konferenču zālēm vai atpūtas istabām.

Mīkstās mēbeles pie mums izceļas ar īpaši augstu kvalitāti, pierastu un modernu dizainu.

Mīkstās mēbeles vadītājiem

Vadītāja kabinetam piedāvājam īpaša dizaina un augstākās kvalitātes mīkstās mēbeles. Mūsu salonā pat visizvēlīgākais vadītājs atradīs, ar ko sevi iepriecināt. Tiem, kuri meklē īpašu eleganci, piedāvājam „Boss” mīksto mēbeļu līniju. Bet varbūt jūs vēlaties minimālisma stilā ieturētu kabinetu? Tad jums vispiemērotākās būs „Coupe” mīkstās mēbeles.

Pieņemšanas istabas mīkstās mēbeles

Vēlaties, lai biroja viesi justos itin ērti, gaidot svarīgo tikšanos? Tad piedāvājam jums pieņemšanas telpu ierīkot ar īpaša stila un novatora dizaina mīkstajām mēbelēm. Mīksto mēbeļu līnija „Logo” padarīs jūsu uzgaidāmo telpu itin izteiksmīgu un mājīgu, bet tiem, kuri vēlas rotaļīgumu, piedāvājam „Shell” mīkstās biroja mēbeles.

Mīkstās mēbeles atpūtai

Lai svarīgās tikšanās jūs nenogurdinātu, pārvērtiet tās par patīkamu pasēdēšanu īpašos un starptautiskā mērogā atzītos „Centrum” krēslos. Bet varbūt jums patīk neformālas tikšanās pie kafijas tases? Tad „Coffice” mīkstās mēbeles nav paredzētas jums!