Meniu

Biroja zonējums

OFFI zonējuma filosofija
Sadaliet kopējo biroja telpu zonās atbilstoši cilvēku veiktajām funkcijām, darba darbības specifikai, kā arī informācijas sadalei un ieraudzīsiet, kā mainīsies atmosfēra jūsu birojā.

Mūsdienīgs birojs – tā ir atsevišķa filosofija, ar kuru tiek mēģināts saskaņot organizācijas mērķus, darbinieku individuālās vajadzības, arhitektu un dizaineru ieceres.

Biroja plānojums var būt lielisks līdzeklis, lai paustu organizācijas unikālumu. Tāpēc ir svarīgi atrast tādu telpas, gaismas, krāsu, mēbeļu un aksesuāru harmoniju, kura atklātu organizācijas garu. Vieniem tas var būt gaišs un iedvesmojošs, modinošs vēlmi radīt, citiem – nobriedis un aizbildniecisks, tāds, kas ļauj justies drošībā.

Ir svarīgi biroju uztvert kā vienotu kopumu, un nevis kā atsevišķu zonu komplektu. Pareizi ierīkots birojs regulē informācijas plūsmu, atvieglo komunikāciju starp atsevišķām organizācijas nodaļām, rada iespēju efektīvākam individuālajam un komandas darbam.

Zonās sadalīta telpa būtu jāaizpilda ar funkcionālām, ērtām, estētiskām mēbelēm. Lai arī reizēm uzņēmumu vadītāji, ierīkojot birojus, eksperimentē paši, tomēr precīzi saplānot biroja telpas var tikai profesionāļi.

Zonējuma pakalpojumus piedāvājošais OFFI izvērtē vajadzības, paredz reprezentatīvās un darbavietas, kā arī iesaka risinājumus. Turklāt OFFI piedāvātais ārzemju un Lietuvas ražotāju mēbeļu dizains ir moderns, funkcionāls, ergonomisks un estētisks. Tā telpām tiek piešķirta ekskluzivitāte, bet uzņēmuma darbiniekiem – labāka darba kvalitāte un nozīmīguma sajūta.