Meniu

Direktora darbavieta

Uzņēmuma vadītāja kabinets sastāv no trim darba vietām: personīgās, kā arī formālai un neformālai komunikācijai paredzētas darba vietas.

Tikai ar personīgo vadītāja darba vietu – vienkārši izveidotu no krēsla, galda, skapja – nepietiek. Ikvienam vadītājam ir jābūt arī vietai, kurā tas pieņems viesus. Tam lieliski kalpos konferenču galds ar ērtiem krēsliem. Vadītāja kabinetā ieteicams ierīkot arī vietu neformālai komunikācijai, lai samazinātu darba slodzes un sarunu spriedzi.

Ļoti bieži lielāka uzņēmuma vadītājam ir arī konferenču zāle, kura ir paredzēta lielāka viesu skaita pieņemšanai vai vienkārši, lai nebūtu tos jāpieņem savā kabinetā. Tā ir ideāla vieta oficiālām tikšanās reizēm, jo uzņēmuma vadītājs ne vienmēr ir gatavs pieņemt viesus savā kabinetā.

Konferenču zāle ir lieliska vieta, kurā prezentēt uzņēmuma tēlu vai sasniegumus: te ir vērts eksponēt apbalvojumus vai diplomus.

Vadītāju kabinetiem iesakām - Al-group („Bene“), Dedalus („Archiutii“), Directorio, Louis XV („GF design“), Eko („Archiutti“), Eracle („Alea“), Laguna, Paradigma elite („Gurda“).