Meniu

Prezidenta darbavieta

Uzņēmuma vadītāja kabinets sastāv no trim darbavietām: personiskās, kā arī formālai un neformālai komunikācijai paredzētās.

Tikai ar personisko vadītāja darbavietu – kuru vienkārši veido krēsli, galds, skapji – nepietiek. Ikvienam vadītājam ir arī jābūt vietai, kurā viņš uzņems viesus. Tam lieliski kalpos konferenču galds ar ērtiem krēsliem. Vadītāja kabinetā ieteicams ierīkot arī vietu neformālai komunikācijai, kad vēlaties samazināt darba slodzes vai sarunu spriedzi.

Ļoti bieži liela uzņēmuma vadītājam ir arī konferenču zāle, kura ir paredzēta lielāka viesu skaita uzņemšanai vai vienkārši, izvairoties viņus pieņemt savā kabinetā. Tā ir ideāla vieta oficiālām tikšanās reizēm, jo uzņēmuma vadītājs ne vienmēr ir gatavs viņus savā kabinetā.

Konferenču zāle ir lieliska vieta, kurā atklāt uzņēmuma tēlu vai sasniegumus: te ir vērts eksponēt apbalvojumus vai diplomus.

Vadītāju kabinetiem iesakām - Al-group („Bene“), Dedalus („Archiutii“), Directorio, Louis XV („GF design“), Eko („Archiutti“), Eracle („Alea“), Laguna, Paradigma elite („Gurda“).